Modele zdalnie sterowane, czyli zabawki dla dzieci i dorosłych.
Grudzień 29, 2017
Organizacja małych konferencji
Styczeń 5, 2018

Znajdź dobre miejsce na spacer. Ogólnie, lokalizacje na spacery powinna mieć płaski teren, prostą drogę, gładką powierzchnię i minimalny ruch. Dogodna wyborem będzie okolica wokół bloku, ale jeśli droga jest zbyt stromy, krzywego lub po prostu nie to, czego szukasz, to może warto rozważyć inne obszary wokół miasta. Upewnij się, że mają na sobie odpowiednie obuwie jak chodzenie stawia trochę presji na nogach, które mogą powodować ból.

Należy także pamiętać, masz na sobie właściwą obuwniczym od pogody. Zabierz swój samochód do parku, czy jest to zbyt daleko chodzić; parki często są płaskie i bardzo spokojny. Niektóre miasta mają bulwary rowerowe i trasy spacerowe, które są stosunkowo płaskie i dobrze utrzymane. Oni także mają zazwyczaj mniejsze od ruchu samochodów. Są to dobre obszary do chodzenia, jak również.

Jeśli nie będą kuszeni przez sklepy (zakupy), centra handlowe są również dobre lokalizacje dla chodzą. Są płaskie, duże i prawdopodobnie zawierają wiele różnych ścieżek, dzięki czemu nie będą się nudzić. Jeśli mieszkasz w pobliżu dużego akwenu, linia brzegowa może być ładne, miejsce, żeby zaczerpnąć świeżego powietrza relaks i pracy we wczesnej porannej wędrówki. Jeśli ćwiczenia kryty jest twoja sprawa, należy ustawić na bieżni zwolnionym tempie do chodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *